Wyjątkowe promocje

 

Helper Ubezpieczenia Joanna Wielgosz-Górska ma przyjemność zaproponować skorzystanie z kilku atrakcyjnych promocji.

Zapraszamy do kontaktu dla poznania szczegółów promocji.

 

 

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jeżeli posiadasz zniżki w OC i chcesz skorzystać z ubezpieczenia AC przeniesiemy twoje zniżki z OC na AC. Posiadając zniżki 60% w OC możesz uzyskać 60  % zniżkę w AC. W kolejnych latach twoja zniżka w AC będzie nadal obowiązywać. Nasza multiagencja pomoże Państwu znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia samochodu w dowolnym, wybranym przez Państwa zakresie.

 

 

Ubezpieczenia turystyczne

Oferowany przez nas pakiet ubezpieczeniowy  obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu podróżnego i odpowiedzialności cywilnej oraz assistance. Ubezpieczenie obowiązuje na terenie całej Europy, państw basenu Morza Śródziemnego oraz wybranych krajów świata.
Ubezpieczenie można dopasować do swoich potrzeb i poszerzyć je o ryzyka związane z wyczynowym uprawianiem sportu, uprawianiem sportów zimowych, sportami ekstremalnymi, sportami wysokiego ryzyka, pracą fizyczną za granicą czy następstwami chorób przewlekłych.

 

 

Ubezpieczenie domów jednorodzinnych i mieszkań

Wybierając ofertę naszej multiagencji, możesz zawrzeć ubezpieczenie domu lub mieszkania, a do każdej polisy otrzymasz assistance domowy, który umożliwi skorzystanie z pomocy dowolnego fachowca w przypadku wystąpienia problemów hydraulicznych, elektrycznych, stolarskich, ślusarskich. Ponadto, każdy klient otrzymuje możliwość skorzystania z assistance prawnego.  Ubezpieczenie można rozszerzyć o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, dzięki czemu jesteśmy ubezpieczeni od szkód wyrządzonych osobom trzecim.

 

 

 

Gwarancje ubezpieczeniowe

Gwarancje ubezpieczeniowe  są instrumentem zapewniającym  wiarygodność Wykonawców. Składając gwarancje ubezpieczeniowe, Wykonawca posiadający gwarancje ubezpieczeniowe może liczyć na 100% płatności od Zamawiającego za zrealizowane części kontraktu. Pozyskane w ten sposób środki finansowe można przeznaczyć na dalszy rozwój firmy. Nasi Specjaliści ds. ubezpieczeń finansowych pomogą Państwu w procedurze uzyskania gwarancji w zakładzie ubezpieczeń.